Volná místa - EURON2016

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Volná místa

    
Naše společnost nabízí volná místa:

Dlouhodobě hledáme následující profese avšak nástup z důvodu snížení zakázkové náplně důsledkem celosvětové krize a z ní vyplývajícího nedostatku zakázek musíme nástup nových zaměstnanců odložit. Přesto rádi projednáme možné uplatnění v naší solečnosti s nástupem ještě tento rok.

Konstruktér - technický pracovník
Přijmeme technika či techničku pro technický úsek, NJ či AJ vítané, nadstandartní platové podmínky, všechny obvyklé zaměstnanecké bonusy. Zájemci bez praxe poskytneme zkušeného kolegu, vhodné i pro absolventy bez praxe. Jednosměnný provoz a možnost úpravy pracovní doby.

CNC obraběč
Přijmeme obraběče pro obrábění na CNC horizontce, NC frézce ale i standartních strojích (soustruh, frézka). Přijmeme i zájemce s předpoklady pro tuto úpráci, které postupně zaškolíme. Je to tedy práce vhodná i pro absolventy škol  a učilišť bez praxe. Jde o perspektivní a dobře placenou práci.

Svářeč - zámečník
Přijmeme 1 nebo 2 svářeče pro svařování ocelových konstrukcí v ochranné atmosféře.Uvítáme svářeče i bez praxe (absolventy rekvalifikačních kurzů) a po kratší praxi jsme schopni zájemcům i zajistit zaučení v oboru sváření a případně zajistit dle schopností i svářecí průkaz.Další nformace o volných místech včetně možnosti sjednání schůzky je možno požádat mailem na info@euron.cz nebo telefonicky na 354400834.

Zaměstnanecké výhody:
Naše společnost nabízí svým pracovníkům řadu bonusů, jako například stravenky (stravování je možno i v areálu společnosti), pravidelných podílů na ekonomických výsledcích společností. Společnost také svým pracovníkům pomáhá v řadě dalších oblastí dle jejich potřeb a svých dispozic jako jsou materiální výpomoci, finanční půjčky, právní pomoc.


 
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky